czwartek, 30 lipca 2020

Wakacje z produktami VACO z Rossmanna

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym powróciłam do produktów VACO. Skutecznie chronią przed owadami, a ja szczególnie muszę o to dbać ze względu na uczulenie.Produkty te z łatwością dostępne są w drogeriach Rossmann.
Asortyment jest szeroki, znajdują się w nim produkty odstraszające komary, kleszcze, meszki, ale także produkty do dezynfekcji i pielęgnacyjne, które chłodzą i ukoją skórę.


Szczególnie polecam urządzenie Easy Electro na komary. Skuteczne i co ważne jest bezzapachowe. Wiele tego typu produktów przyprawiało mnie o ból głowy, z tym tego problemu nie ma wcale i komarów także nie ma. Bezpieczny i w dobrej cenie.

Bardzo fajne są też produkty w sprayu, które już delikatny zapach mają, ale bardzo przyjemny. Skuteczność także w 100%. Ponoć komarów w tym roku jest mnóstwo, mnie jeszcze nie dopadły i mam nadzieję, że tak pozostanie.


Nowością jest spray do dezynfekcji, który szczególnie w ostatnich miesiącach jest produktem niezbędnym. Towarzyszy mi już dłuższy czas i sprawdza się świetnie. Mimo 70% zawartości alkoholu nie wysusza aż tak dłoni. Jednak stosując tego typu produkty codziennie używam także mocno pielęgnujących kremów do rąk.
Zabieram go także ze sobą na urlop do torebki.


Produkty Vaco dostępne są w każdym Rossmannie.

Komary i inne paskudztwa dały już o sobie znać u Was? Jak sobie z nimi radzicie?

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...