sobota, 7 grudnia 2019

DOVE SELF ESTEEM PROJECT #uwierzwsiebie #doveselfesteempl

Dzisiaj przychodzę do Was z bardzo ciekawą akcją - DOVE SELF ESTEEM PROJECT. Jest to program budowania pozytywnej samooceny wśród nastolatków.To już druga edycja w Polsce programu, który realizowany jest od 2004 roku na świecie. 
Dove wierzy w świat i nieustannie od lat udowadnia i przekonuje nas, że piękno jest źródłem pewności siebie, a nie negatywnych emocji.

Czy wiecie, że na świecie, 8 na 10 dziewcząt jest niezadowolonych z własnego wyglądu i ogranicza się w życiu społecznym? Wycofują się relacji z rodziną i przyjaciółmi, z wyrażania własnego zdania i z rozwijania swoich pasji. Wszystko dlatego, że nie czują się dobrze we własnym ciele. 

Dlatego powstał Dove Self-Esteem – Program Budowania Pozytywnej Samooceny, który ma zachęcić młodych ludzi do pozytywnego myślenia o swoim wyglądzie, umożliwiając im tym samym w pełni wykorzystanie swojego potencjału.


Jak można pomóc?
Każdy może zaangażować się w program Dove Self-Esteem. Począwszy od zrozumienia jak istotnym problemem społecznym jest niska samoocena młodych osób, poprzez inspirującą rozmowę ze swoimi bliskimi, czy kończąc na prowadzeniu warsztatów z budowania pozytywnej oceny swojego ciała w lokalnej społeczności. Samo podjęcie dyskusji na temat budowania pozytywnej samooceny może zmienić czyjeś życie.

Zachęcam do wejścia na stronę i przeczytania więcej o tej niezwykłej akcji:


Każdy młody człowiek powinien mieć szansę na wykorzystanie w pełni swojego potencjału! 

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...