poniedziałek, 7 stycznia 2019

MY SECRET - Paleta rozświetlaczy Face Illuminator (edycja limitowana)

W ostatnich tygodniach w Drogeriach Natura pojawiło się kilka niezwykle ciekawych kosmetycznych nowości. Część z nich limitowana niestety, tak jak paletka przepięknych 4 rozświetlaczy do twarzy i ciała marki My Secret.

Opakowanie jak zwykle w przypadku kosmetyków marki My Secret jest niezwykle proste, jednak zawartość wynagradza wszystko. Przepiękne, zupełne różne od siebie rozświetlacze, które idealnie sprawdzą się zarówno w codziennym, dziennym makijażu jak i spektakularnym wieczorowym.


Wszystkie 4 rozświetlacze są niesamowicie dobrze napigmentowane. Górny rząd jednak różni się od dolnego konsystencją cieni. Glamour Goddness oraz Glow Baby to rozświetlacze bardziej 'mokre' i 'lepkie' (bardzo przypominają mi konsystencję cieni My Secret z serii 'Glam & Shine'). Nadają niesamowity, spektakularny efekt rozświetlenia, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientek kochających błysk.
Rozświetlacze z dolnego rzędu: Golden Girl oraz znany już od dawna Princess Dream są już bardziej aksamitne, delikatniejsze, choć absolutnie nie brakuje im mocy. Błyszczą niesamowicie pięknie. Idealnie rozświetlają wybrane partie twarzy i ciała.

Swatche poniżej wykonane są na sucho, z dosłownie jednym pociągnięciem palca:


Swatche na żywo na Instagramie: TUTAJ
Robią wrażenie prawda?
Nie sposób przejść obojętnie obok tej palety. Aż szkoda, że to wersja limitowana. Tak świetne kosmetyki powinny być na stałe dostępne na sklepowych półkach.

Trwałość jest rewelacyjna. Od momentu aplikacji aż do demakijażu efekt rozświetlenia pozostaje na twarzy w niezmienionej formie nawet do kilkunastu godzin.
Kolory są tak dobrane, że sprawdzą się przy każdym typie kolorystycznym skóry. Bardzo uniwersalne, w większości neutralne.
Sprawiają, że skóra wygląda młodo, promiennie i jest pełna niesamowitego blasku. Efekt można stopniować, dzięki czemu sprawdzi się na co dzień, jak i na szczególne okazje.
Niezastąpiony jak dla mnie element wykańczający makijaż.Obecnie paletka jest w promocji (38,49 zł, a z kartą 32,99 zł) i aż żal nie skorzystać. Warta jest każdej złotówki.

Jak Wam się podoba paleta rozświetlaczy My Secret? Który rozświetlacz z Drogerii Natura jest Waszym numerem jeden?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...