czwartek, 8 czerwca 2017

REGENERUM - Regeneracyjne serum do rzęs i brwi

Od 2 miesięcy testuję kosmetyki Regenerum, wśród nich regeneracyjne serum do rzęs i brwi, o którym dzisiaj Wam opowiem.W ostatnim czasie regularnie odżywiałam rzęsy. Zaczynając przygodę z serum Regenerum liczyłam tylko na podtrzymanie efektu po innych odżywkach rzęs. Zależało mi także, aby rzęsy i brwi nie wypadały w nadmiarze.
Serum jest dwustronne, z jednej strony jest przezroczysty dość gęsty żel z cieniutkim aplikatorem (aplikujemy go na linię rzęs), z drugiej mamy rzadkie serum w mlecznym kolorze ze szczoteczką (do rzęs lub/i brwi).
Aplikacja nie sprawia żadnych problemów. Serum nie podrażnia powiek, ani oczu, pomimo tego, że zawiera substancje zapachowe (pachnie bardzo ładnie i przyjemnie).
Co ważne nie jest widoczne po zaaplikowaniu na rzęsy i nie skleja ich.

Nie jest to silnie regenerujące serum do rzęs, nie wiem jak sprawdzi się przy cienkich, słabych, wypadających rzęsach i brwiach. U mnie jednak świetnie podtrzymało efekty po innych serach i odżywkach. Rzęsy pozostały długie, gęste, podkręcone. Nie wypadały nadmiernie. Podobnie z brwiami, które nawet w ostatnich dniach bardzo odżyły i zaczęły się zagęszczać. Po nich szczególnie zauważyłam efekty, nawet lepsze niż w przypadku rzęs.
Serum dobrze się sprawdza, a przy tym jest bardzo wydajne. Opakowanie spokojnie wystarcza na przynajmniej 3 miesiące regularnego stosowania.

Jedynie muszę się przyczepić do serum w postaci żelu, które przez swoją gęstość ciężko wydobyć z opakowania już od pierwszych aplikacji, a z każdą kolejną jest tylko gorzej. Ale to jedyna wada.


Cena: ok 25 zł.

Miałyście okazję używać regeneracyjnego serum do rzęs i brwi Regenerum? Jakie efekty u Was były po jego zastosowaniu?

5 komentarzy:

 1. regenerum jeszcze nie używałam ale miałam kilka odżywek i wszystkie dawały dobre efekty

  OdpowiedzUsuń
 2. nie miałam jeszcze okazji używać tego serum

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie niestety nic nie dalo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie używam tego typu produktów - jestem dosyć sceptycznie nastawiona co do ich skuteczności.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...