niedziela, 25 września 2016

STARLACK - lakiery hybrydowe (01 Strong White, 076 Cobalt, 079 Night Sky)

Czas na pokazanie kolejnych 3 kolorów lakierów hybrydowych Starlack.  Tym razem klasyczna biel 01, nieziemski kobalt 076 oraz gwiaździsty 079.


Pod względem właściwości, trwałości, utwardzania odcienie te nie odbiegają od wcześniej recenzowanych na moim blogu lakierów Starlack. Dlatego dzisiaj skupię się tylko na tych 3 kolorach i ich kryciu.

01 - Strong White - to czysta biel, piękna, bialusieńka. Lakier idealnie kryje po 2 cieniutkich warstwach.
Często bywa, że lakiery w białym, czarnym odcieniu marszczą się i dłużej utwardzają w lampie. Jednak ten lakier nie sprawia żadnych problemów.  Po 45 s jest idealnie utwardzony. Nie żółknie z biegiem czasu, nie pęka. Pod każdym względem jest idealny!
076 - Cobalt - to prześliczny niebieski kolor, bądź jak kto woli jasny kobalt. Kryje idealnie po 3 cieniutkich warstwach. Najlepiej się prezentuje z białą bazą (na końcu tej notki zobaczycie manicure z jego użyciem, gdzie nałożyłam go na białą bazę). Jednak na wzorniku jest bez bazy i także daje radę - jednak potrzeba tych minimum 3 warstw.
079 - Night Sky - typowy drobinkowy lakier. Zatopione są w nim miliony srebrnych, niebieskich, granatowych i czarnych drobinek. Przepięknie się mieni. Daje efekt wielowymiarowości. Ciekawy, niebanalny. Można go używać jako typowego toppera na inny lakier, bądź solo. Do pełnego krycia potrzeba 3-4 warstw.

Na koniec lakiery w akcji:
Lakiery kosztują 19,95 zł / szt.
Dostępne są na stronie producenta Starlack.pl

11 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...