środa, 30 listopada 2016

PERFECTA - EpiLady - Wosk w plastrach do depilacji ciała

Całe wieki nie używałam wosku do depilacji ciała. Choć nie zrażał mnie nigdy ból, to niestety wrastające włoski powodowały ogromny dyskomfort, który sprawił, że zrezygnowałam z tej formy depilacji.
Jednak postanowiłam wrócić i spróbować nowości jakie pojawiły się na rynku w ostatnim czasie, wśród nich jest wosk w plastrach EpiLady z Perfecta.W opakowaniu znajduje się 10 plastrów oraz 3 chusteczki nasączone oliwką. Standardowo, nic ponadto.


Początkowo plastry wydawały się zbyt cienkie, wykonane są one z papiero-chusteczkowego tworzywa, ale co mnie zaskoczyło wytrzymałego.
10 sztuk spokojnie wystarczyło na depilację nóg, a nawet jeszcze mi zostały 3 szt. Jak nigdy. Z innych marek niekiedy potrzebowałam drugiego opakowania.
Wosk ma odpowiednią, mocno lepką konsystencję. Nie trzeba go dodatkowo ogrzewać w dłoniach (jak te z Veet).
Idealnie chwyta wszystkie włoski, nawet te najmniejsze (zgodnie z obietnicą producenta).
Nie powiem, że bezboleśnie, ale w błyskawicznym tempie pozbyłam się zbędnego owłosienia.
Jak nigdy po tego typu plastrach nawet nie musiałam użyć oliwki, wosk pozostał na plastrze. Nic nie pozostało na ciele. Jednak chusteczka nasączona była nagietkiem i olejkiem słonecznikowym, które pielęgnują i koją podrażnienia. I właśnie ona idealnie dopełniła całość, dodatkowo nawilżyła i odżywiła skórę.

Co ważne plastry można naklejać wielokrotnie, co też czyniłam. Dzięki temu są wydajniejsze od konkurencyjnych.

Niezwykle mile zaskoczyły mnie plastry Perfecta. Biją na głowę te z Veet, które w niedawnym czasie używałam i przez które zraziłam się do tego typu produktów. A jak widać nawet tańsze potrafią więcej zdziałać od droższych 'markowych'.
Jestem bardzo na TAK.

Problem z wrastającymi włoskami chwilowo minął, także przez najbliższe tygodnie pozostanę przy tej formie depilacji. Choć z doświadczenia wiem, że pewnie długo się nie nacieszę.

Włoski odrastają dużo wolniej, przez przynajmniej 3 tygodnie mam spokój, co niezwykle doceniam.

Opakowanie kosztuje ok 11 zł.
Z dostępnością nie ma problemów. Widziałam jeszcze te plastry w różowym opakowaniu, przeznaczone do depilacji twarzy, które także na pewno kupię i przetestuję w najbliższym czasie.

Używacie tego typu plastrów z woskiem do depilacji?

5 komentarzy:

 1. Może kiedyś wypróbuje jednak metody polegające na usunięciu włosa z cebulka u mnie się nie sprawdzają. Mam jasne cienkie włoski które później wrastają po za tym mam depilator ale nie korzystam z niego wpadnie z tego powodu. I boje się bólu

  OdpowiedzUsuń
 2. dla mnie świetne, lepsze niż z Joanny, a do twarzy tez stosuję i są genialne!

  OdpowiedzUsuń
 3. wole inne metody depilacji...ale wosk widze ze dobry z tego co piszesz;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojj ja nie używam takich gadżetów ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...