piątek, 12 października 2018

DOVE - Nutritive Solutions Volume Lift - Szampon i odżywka

Dawno na blogu nie było kosmetyków do włosów DOVE, więc dzisiaj to nadrobimy. Ciekawy duet, który nada naszym cienkim włosom objętości - szampon oraz odżywka z najnowszej serii Nutritive Solutions Volume Lift.Od dawna bardzo lubię kosmetyki Dove, zarówno te do ciała jak i włosów. Ich zapachy w szczególności mnie ujmują, ale i działanie jest rewelacyjne. Żaden jeszcze mnie nie zawiódł, dlatego chętnie sprawdzam nowości.
Moim włosom może nieszczególnie brakuje objętości, więc rzadko sięgam po takie serie, ale tym razem zrobiłam wyjątkiem. A głównie dlatego, ponieważ w ostatnim czasie moje włosy szybko stają się przyklapnięte przy skórze głowy.

Seria Nutritive Solutions Volume Lift ma za zadanie wyzwolić naturalną objętość włosów bez obciążania fryzury. A jak się sprawdza?

Szampon idealnie oczyszcza włosy, usuwa wszelkie zanieczyszczenia i resztki środków stylizacyjnych. A przy tym jest niezwykle delikatny dla włosów. Pozostawia włosy z jednej strony gładkie, miękkie, nawilżone, jednak z drugiej pełne objętości, sprężystości i uniesione u nasady. Szampon zapewnia im dawkę delikatnego nawilżenia, jednak bez obciążenia ich.


Odżywka jest bardzo lekka, z łatwością się rozprowadza. Jednak mimo swojej lekkiej konsystencji dobrze nawilża i odżywia włosy. Od pierwszych aplikacji czuć jej dobroczynne właściwości. Włosy stają się gładkie, przyjemne w dotyku, miękkie. Nie obciąża jednak włosów, pod tym względem jest dla nich niesamowicie delikatna. Sprawdzi się przy każdym typie włosów.


Duet świetnie się sprawdza przy cienkich, niezdyscyplinowanych włosach. Nie obciąża ich. Włosy pozostają dłużej świeże w porównaniu do innych szamponów i odżywek.
Co ważne duet ten nie powoduje elektryzowania się włosów. Włosy są lekkie, pełne objętości, uniesione u nasady, ale zarazem zdyscyplinowane.

Szampon ma pojemność 250 ml i kosztuje ok 12 zł, odżywka 200 ml - 9,99 zł.

Używacie kosmetyków do włosów Dove? Jak się u Was sprawdzają?

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...