poniedziałek, 2 maja 2016

LIRENE - Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z naturalnym kompleksem wydłużającym rzęsy

Lubię dwufazowe płyny do demakijażu, jednak rzadko ich używam. W ostatnim czasie popularniejsze stały się płyny micelarne i to je używam już od kilku lat. Jednak, gdy otrzymałam płyn z Lirene to ciekawiło mnie nie tylko to jak radzi sobie z demakijażem, ale czy też faktycznie wpływa na wydłużenie rzęs, które obiecuje producent. Chcecie wiedzieć jak działa? Zapraszam do krótkiej lektury.


Płyn bardzo dobrze  radzi sobie ze zmyciem makijażu oczu, nawet wodoodpornego. Nie rozmazuje kosmetyków, nie trzeba bać się efektu pandy.
Bardzo zaskoczyła mnie jego delikatność, zarówno dla powiek, skóry pod oczami oraz dla rzęs. Dla rzęs jest on wyjątkowo delikatny, w porównaniu do innych płynów jakie dotychczas używałam.  Zauważyłam, że rzęsy bardzo odżyły, są mocniejsze i w lepszej kondycji. Przestały wypadać w nadmiernej ilości. Jednak w ich długości nic się nie zmieniło... Może gdybym używała go dłużej... Płyn wystarczył mi na 5 tygodni i przez ten czas nie zauważyłam różnicy w długości rzęs.

Jak większość płynów dwufazowych niestety pozostawia delikatnie tłusty film i 'zamglone' oczy. Nieprzyjemne uczucie. Na szczęście nie podrażnia oczu. A i tak zawsze po demakijażu używam żelu do mycia twarzy, aby zmyć resztę makijażu.

Skład:
Cena: ok 12 zł

Jak widać płyn ma więcej zalet niż wad, jednak ja pozostanę przy płynach micelarnych.
Ciekawa jestem czego Wy używacie do demakijażu oczu?
Lubicie płyny dwufazowe?

4 komentarze:

 1. Kiedyś go miałam i jak za Lirene nie przepadam tak tutaj nawet spisał się dobrze :) a mnie większość płynów wypala oczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. wydaje sie byc warty uwagi tym bardziej po twojej recenzji;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię płynów dwufazowych, ten jednak polubiłam. Uzywam go tylko jednak do zadań specjalnych to ogólnego demakijazu wolę jednak micele.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię płyny dwufazowe, zawsze mam jakiś pod ręką :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję! :)
Proszę o nie wklejanie linków do swoich blogów, komentarze z nimi nie zostaną opublikowane. To nie miejsce na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...